Ací podeu vore quí són els representants d’estes Falles 2020 que s’han nomenat fins ara en les distintes comissions falleres:

FALLA MURILLO I PALOMAR

  • Fallera Major: AMPARO CARREÑO i AGUILAR
  • Fallera Major Infantil: VALÈRIA ARROYO i TORRES
  • President: JESÚS SÁNCHEZ-GÓMEZ i VALERO

FALLA AVINGUDA DE L’OEST “ELS VELLUTERS”

  • Fallera Major: MARÍA MARTÍN i ALUJER
  • Fallera Major Infantil: NURIA FERRANDO i IGUAL
  • President: CARLOS VICENT i ANDRÉS

FALLA BOLSERIA TROS-ALT

  • Fallera Major: EMILIA RUIZ i NAVARRO
  • Fallera Major Infantil: CARLA VICENTE i ALFONSO
  • President: CARLOS VICENTE i ADRIÁN
  • President Infantil: KIKE GANDÍA i RUÍZ

FALLA QUART i PALOMAR

  • Fallera Major: CARLA JULIÁ i FERNÁNDEZ
  • Fallera Major Infantil: ÁFRICA RODRIGO i USANO
  • Junta Gestora: ROBERTO TEBAR, JAVIER SEBASTIÁN i IDAISA MIRÓ
  • President Infantil: ALVARO HERRERO i INIESTA

FALLA PEU DE LA CREU – EN JOAN DE VILARRASA

  • Fallera Major Infantil: CANDELA CERVERA i BALLESTER
  • Junta Gestora: JOSÉ VICENTE ESCRIBÁ, AMADEO SERRADOR, JUAN JOSÉ GALVE i JOSÉ M. ALARCÓN
  • President Infantil: ÁLVARO PASTOR i MARTÍN

FALLA PLAÇA DEL PILAR

  • Fallera Major: MARÍA ALBORS i CALDUCH
  • Fallera Major Infantil: AITANA TORRES i LÓPEZ
  • President: JOSÉ JAVIER LÓPEZ i LLOP
  • President Infantil: JAVIER CARABAL i TORRES

FALLA G. CASTRO, TRIADOR i SANT PERE PASQUAL

  • Fallera Major: INMA CHULIÁ i CANTÓ
  • Junta Gestora: ADRIÁN DÍAZ, SUSANA GALLEL, ALAN DÍAZ, MERCEDES CABALLER, JAVIER CASTELLANOS i ROSA LÓPEZ.

FALLA SANT VICENT – PERIODISTE AZZATI i PADILLA

  • Fallera Major: PATRICIA COBACHO i JUAN
  • Fallera Major Infantil: MARTINA PÉREZ i MIRALLES
  • President: MIGUEL ÁNGEL DEL BARRIO i DE LA TORRE
  • President Infantil: XIMO CAÑADAS i JORDÁ

FALLA EN SENDRA – PLAÇA COLL “EL TRO”

  • Fallera Major: MARÍA AMPARO RICÓS i PÉREZ
  • Fallera Major Infantil: PAULA PERERA i LÉRIDA
  • Junta Gestora: LAURA CRESPO, SERGI VILA i FRANCISCO J. CALOMARDE

FALLA EN PLOM i GUILLEM DE CASTRO

  • Fallera Major: GELA MINGUET i ALMELA
  • President: NANI NIZA i RODRIGO

FALLA GUILLEM SOROLLA i RECAREDO

  • Fallera Major: AMPARO PERIS i PERPIÑÀ
  • President: CARLES BERRIALES i ARLANDIS

FALLA RIBERA – CONVENT SANTA CLARA “TELEFÒNICA”

  • Fallera Major: SILVIA FRAILE i GIL
  • Fallera Major Infantil: NORA RUIZ i MONTALT
  • President: JOSÉ ENRIQUE FRAILE i CAMPILLO
  • President Infantil: MIGUEL ÁNGEL PÉREZ i VALLES

Si hi ha qualsevol error en les senyes o falta algun representant d’alguna comissió, per favor, manar-nos un correu electrònic a info@pilarsantfrancesc.com i ho solucionarem. Gràcies.

Deixa un comentari

La direcció electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats en *