Ahir, dia 10 de novembre a les 16:00 hores en la Bolera Bowling Center de Valéncia, es va celebrar el Campeonat de Birles de la Agrupació de l’any 2020

En la primera ronda es disputaren les partides en les 6 participants per comissió, quedant primers de cada grup i passant a la segona ronda les següents persones:

PRIMERA RONDA INDIVIDUAL
Ests són els campeons individuals de cada falla. ¿Quíns són els tres primers?
Continua llegint fins la SEGONA RONDA👇🏻
FALLANOMBREPTOS.
1MURILLO-PALOMARISABEL TORRES117
2AVINGUDA DE L’OESTAMPARO IGUAL111
3BOLSERIA TROS-ALTVICTORIA PEDERSEN98
4QUART I PALOMARADRIÁN MARÍN80
5PEU DE LA CREUJOSÉ LUÍS RAMÓN106
6PLAÇA DEL PILARALEJANDRO CARABAL110
7G. CASTRO, TRIADOR I SPPJUAN GANDÍA120
8S. VICENT – P. AZZATIRAMÓN COBACHO132
9EN SENDRA – P. COLLNEREA PINTO97
10EN PLOM I G. CASTROMARIO GIL116
11G. SOROLLA – RECAREDOLUÍS JOSÉ MARTÍNEZ106
12RIBERA – CVT. STA. CLARAMARIO GÓMEZ-ALBO154

En la segona ronda jugaren els màxims representants de l’any 2020, els primers de cada grup de la primera ronda i la directiva de l’Agrupació, sent els resultats els següents:

INDIVIDUAL
FALLANOMBREPTOS.
RIBERA – CVT. STA. CLARAMARIO GÓMEZ-ALBO134
EN PLOM I G. DE CASTROMARIO GIL134
PLAÇA DEL PILARALEJANDRO CARABAL124
G. CASTRO, TRIADOR I SPPJUAN GANDIA118
FALLERES MAJORS INFANTILS
FALLERES MAJORS INFANTILS 2020
FALLANOMBREPTOS.
RIBERA – CVT. STA. CLARANORA RUIZ148
BOLSERIA TROS-ALTCARLA VICENTE120
PLAÇA DEL PILARAITANA TORRES114
PRESIDENTS INFANTILS
PRESIDENTS INFANTILS 2020
FALLANOMBREPTOS.
RIBERA – CVT. STA. CLARAMIGUEL A. PÉREZ98
QUART I PALOMARÁLVARO HERRERA80
PEU DE LA CREUÁLVARO PASTOR76
FALLERES MAJORS
FALLERES MAJORS 2020
FALLANOMBREPTOS.
RIBERA – CVT. STA. CLARASILVIA FRAILE87
QUART I PALOMARCARLA JULIÁ84
AVINGUDA DE L’OESTMARÍA MARÍN77
PRESIDENTS
PRESIDENTS 2020
FALLANOMBREPTOS.
RIBERA – CVT. STA. CLARAJOSE E. FRAILE161
BOLSERIA TROS-ALTCARLOS VICENTE101
S. VICENT – P. AZZATIMIGUEL A. DEL BARRIO96
DIRECTIVA AGRUPACIÓ
DIRECTIVA AGRUPACIÓ

Estos son els nostres CAMPEONS (excepte els individuals que estan més amunt):

CAMPEONS

FALLA RIBERA – CONVENT SANTA CLARA en 602 punts.

SUBCAMPEONS

FALLA G. CASTRO, TRIADOR I SANT PERE PASQUAL en 536 punts.

TERCERS

FALLA GUILLEM SOROLLA – RECAREDO en 531 punts.

Ací podeu vore el restant de les fotografies del Campeonat de Birles 2020 de l’AEPSF.

Desigem que tot haja segut del vostre agrat.

¡Enhorabona als guanyadors, a tots els que han participat i a la directiva de l’Agrupació per fer-ho possible un any més!

Deixa un comentari

La direcció electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats en *